Дерев’яна дошкова стежка, довжиною один кілометр і шириною два метри, простягається на стовпах вздовж норвежського озера Фіресватн, піднімаючись між дерев по гірському гребеню і досягаючи місцевої вершини Клокархамарен (Klokkarhamaren).
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-7.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-3.jpg)
У кінці стежки розташований круглий оглядовий майданчик діаметром 50 метрів, що відкриває панорамний вид на сосновий ліс, озеро та гори.
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-2.jpg)
Цей незвичайний шлях, ретельно спроектований з врахуванням контуру гори і майстерно маневрує між деревами, поверхнею скелі та створює місця для захоплюючих спусків і підйомів.
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-4.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-9.jpg)
Весь маршрут доступний для пішоходів, велосипедистів, дитячих та інвалідних візків, надаючи можливість всім насолоджуватися унікальною ландшафтною прогулянкою.
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-10.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-11.jpg)
Поверхня стежки, опори і огорожа виготовлені з місцевого соснового дерева з використанням регіональних ремісницьких технік. Конструкція гармонійно вписується в природний ландшафт. Її вигляд іноді навіть створює враження, що стежка парить серед лісу.
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-12.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-13.jpg)
Щоб зберегти природу і додати щось особливе до цього чудового місця, команда EFFEKT співпрацювала з місцевим підрядником Інге Аамлідом. Вони розробили просту будівельну систему, яка використовує лише невеликі прямі елементи, легкі для обробки та монтажу, забезпечуючи безпеку природи під час будівництва.
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-6.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-8.jpg)
Дизайнерська стежка дарує незабутні враження, залишаючись у серцях усіх, хто її відвідає.
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-15.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-5.jpg)
![](https://www.djournal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/eff-14.jpg)